ÖVRIGT / Leksaker / Leksak 12286462
nr 1228 6462
Leksak
Steiff. Längd: 23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:39:51
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr